İsveç’te kaybolan Türk asıllı subay ölü bulundu

İsveç’te geçtiğimiz sene 13 Kasım’dan bu yana haber alınamayan Türk asıllı İsveçli subay Deniz Arda’dan kötü haber geldi.

Emniyet Müdürü Carina Skagerlint yaptığı açıklamada, 10 gün önce başkent Stockholm’un dışında bulunan Tyrersta Ulusal Parkı’nda bir cansız beden bulunduğunu belirterek, yapılan DNA testi sonuçlarının ellerinde ulaştığını açıkladı.

Skagerlint, DNA testi sonucunun cansız bedenin 13 Kasım’dan bu yana kayıp olan 31 yaşındaki Arda’ya ait olduğunu gösterdiğini açıkladı.

13 Kasım’da spor salonuna gittiği belirlenen Deniz Arda, ardından Liljeholmen semtinde markete uğramış ve daha sonra haber alınamamıştı. Arda’nın son görüntüleri ise marketten çıkarken güvenlik kameraları tarafından kaydedilmişti.

İlginizi Çekebilirİsveç'te 8 kişiyi yaralayan bıçaklı saldırgan tutuklandıİsveç’te 8 kişiyi yaralayan bıçaklı saldırgan tutuklandıİlginizi Çekebilirİsveç'te uyuşturucu baronuna baskında Picasso ve Warhol tabloları çıktıİsveç’te uyuşturucu baronuna baskında Picasso ve Warhol tabloları çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir